| | English
 

Aday Öğrenciler
Öğrenciler
Çalışanlar
Mezunlar
Bilgi Paketi
360' Başkent
Başkent'ten Görüntüler
Akademik Takvim
 
Duyurular / Etkinlikler


Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal Köln’de "21. Yüzyılda Türkiye" Adlı Bir Konferans VerdiProf. Dr. Mehmet Haberal Köln’de "21. Yüzyılda Türkiye" Adlı Bir Konferans Verdi

Üniversitemizin Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Merkezi Köln’de bulunan Türk Üniversiteliler ve Akademisyenleri Derneği ve Trucas Eğitim Kuruluşu’nun daveti ile Köln Üniversitesinde “21. Yüzyılda Türkiye” isimli bir konferans vermiştir.

Başkonsolos Emre Ergin’in akademisyenlerin, iş dünyası temsilcilerinin, öğrenci ve Köln’de yaşayan Türk’lerin katılımı ile gerçekleşen konferansa Üniversitemizden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nermin Özgülbaş ve Koordinatör Feyyaz Artukoğlu katılmıştır.

Yoğun ilgi gören konferansta Prof. Dr. Mehmet Haberal Türkiye’nin 21. Yüzyıla hangi şartlardan geldiğini, tıp biliminin gelişimini, Dünya Organ Nakli Derneği Seçilmiş Başkanlığı’na kadar olan tıp bilimine katkılarını, Türkiye’deki üniversitelerin gelişimini ve Başkent Üniversitesini anlatmıştır.

 

webmaster@baskent.edu.tr
Tel:(0312) 246 66 66
Bağlıca Kampüsü Fatih Sultan Mahallesi
Eskişehir Yolu 18. km 06790 Etimesgut/Ankara
 
Başkent Üniversitesi Yurtları Başkent Üniversitesi Bülteni